توصیه می‌شود زنان آب نارگیل بنوشند، اما مزایای آب نارگیل چیست؟ و چرا توصیه می‌شود که زنان آب نارگیل بنوشند؟ با ما همراه باشید تا با برخی از مزایای آب نارگیل برای زنان آشنا شوید.

مزایای آب نارگیل برای زنان

بارداری سالم

در برخی کشورها خانمها در دوران بارداری آب نارگیل استفاده می کنند. علت آن هم مقابله با استفراغ در ویار حاملگی است. آب نارگیل دارای اسید لوریک  می‌باشد که ضد میکروب و ضد باکتری می‌باشد. همچنین حاوی ویتامین A می‌باشد که آن هم برای دوران بارداری مفید است. آب نارگیل دارای حاوی الکترولیت ها، کلرید، کلسیم، پتاسیم، سدیم و ریبوفلاوین می باشد.

درمان عفونت ادرار

معمولاً خانمها به عفونت ادرار مبتلا می شوند و آب نارگیل میکرب موجود در ادرار را نابود می کند. به این منظور بهتر است دوبار در روز آب نارگیل بنوشید.

حفظ رطوبت بدن

همان گونه که می دانید کم شدن آب بدن باعث مشکلاتی در بدن می شود. آب نارگیل نوشیدنی سالمی است که علاوه بر هیدراته نگه داشتن بدن، باعث می شود سموم هم از بین بروند.

با آب نارگیل لاغر شوید

از آنجائیکه آب نارگیل کالری کمی دارد و باعث می شود با نوشیدن آن احساس سیری کنید، بنابراین آب نارگیل برای لاغر شدن هم مفید است. البته این مزیت تنها برای زنان نیست و آقایان هم می توانند از آب نارگیل به این منظور استفاده کنند. کاهش سطح کلسترول، پاکسازی بدن و خارج کردن سموم از بدن هم از دیگر مزایای آب نارگیل است.

پوست زیبا داشته باشید

بارها از مزایای روغن نارگیل برای مو و پوست صحبت شده است اما این بار توصیه می شود که حتی نوشیدن آب نارگیل هم باعث می شود پوستی تمیز و زیبا داشته باشید. روغن نارگیل ، نسخه‌ای برای زیبایی

منبع: hidoctor.ir

فراوری: پاساژ اینترنتی آمازایران

ارائه دهنده خدمات تجارت الکترونیک – طراحی سایت – سئو – مشاوره اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ