آیا شما به اهمیت کلمات کلیدی LSI برای بالابردن چگالی کلمات کلیدی و کسب رتبه بهتر آگاهید؟ در مقاله ” کلمات کلیدی LSI و تأثیر آن در رتبه بندی موتورهای جستجو ” در مورد این کلمات صحبت شد. کلمات کلیدی LSI یکی از جنبه های مهم در on-page SEO می باشد. این عنصر کلیدی را برای رتبه بندی نمی توان نادیده گرفت. اما از کدام کلمات LSI برای کلمه کلیدی هدف استفاده کنیم. در اینجا بهترین ابزار تولید کلمات کلیدی LSI بیان می شود.

گوگل بهترین ابزار تولید کلمات کلیدی LSI

مشکل بزرگی که در مورد کلمات کلیدی LSI وجود دارد، نبود ابزارهایی برای تشخیص کلمات مترادف با کلمه کلیدی هدف است. ساده ترین و راحت ترین روش استفاده از موتور جستجوی گوگل است. زمانی که شما یک کلمه کلیدی را در باکس موتورهای جستجو وارد می کنید، گوگل کلمات مرتبط با آن کلمه را نشان می دهد. مثالی از کلمات کلیدی مرتبط گوگل:

ابزار تولید کلمات کلیدی LSI

موقع انجام یک جستجو شما باید به کلمات بولد شده در نتایج موتورهای جستجو نیز دقت کنید تا از این طریق کلمات کلیدی LSI را پیدا کنید. برای نمونه می توانید چنین نتایجی را در مورد کلمه کلیدی : خرید آنلاین کتاب” مشاهده کنید.  کلماتی در قسمت ” پیشنهادات کلمات مرتبط ” لیست نشده اما در نتایج عمومی لیست شده است.

ابزار تولید کلمات کلیدی LSI - آمازایران

در واقع این روش ساده ترین راهکار برای پیدا کردن کلمات کلیدی LSI است.

در اینجا ابزار رایگان و آنلاین دیگری برای پژوهش کلمات کلیدی LSI بیان می شوند:

LSIGraph ابزاری رایگان برای تولید کلمات کلیدی LSI

LSIGraph جدیدترین ابزار رایگان سئو است که به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی LSI بسازید. حتی اگر با مهارت های سئو نیز آشنا نباشید به راحتی می توانید از این ابزار استفاده کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید نوشتن کلمات کلیدی است تا نرم افزار کلمات LSI را تولید کند. البته در حال حاضر این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند. اما با این وجود می توانید از پیشنهادات انگیسی این برنامه نیز استفاده کنید.

 ابزار تولید کلمات کلیدی LSI - امازایران

از سئو بیشتر بدانید

 

منبع: .shoutmeloud

تهیه و ترجمه: پاساژ اینترنتی آمازایران

ارائه دهنده خدمات تجارت الکترونیک – طراحی سایتسئو – مشاوره اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ